Історична довідка

Коріння музичного виховання в Бахмуті сягають в далекі часи на початок 20 сторіччя, коли випускниця Віденської консерваторії Адель Мерейнес відкрила фортепіанні курси в місті. З 1903 року починається історія фортепіанного відділу Школи мистецтв, яка пишається сузір'ям талановитих музикантів, як то: Слуцький Л., Горин В., Мальцева Г., Бондаренко С., Соловей М., Селицький О, Гляймер Е. та інші.

Роботою відділу керували викладачі Слуцька В.О., Масляннікова Л.П., Нагорська Т.О., Масляннікова І.Б., Горбова Л.А.. Сьогодні відділ очолює Кольцова Г.В.

Фортепіанний відділ сьогодні

На фортепіанному відділі працює 25 викладачів та навчається більш 200 учнів, які є активними учасниками конкурсів різних рівнів від міських до міжнародних.

Міжнародні конкурси «Сузір'я Святогір'я» (м.Святогірськ), «Зірки Пекторалі» (м. Бердянськ), «Співограй» (м. Харків), «Золотий зорепад» (м. Дніпропетровськ), «Барвиста осінь» (м.Київ) принесли перемоги Тютюннику Михайлу (викл. Маковська Г.С.), Вороненко Олександру (викл. Кольцова Г.В.), Чевс Діані та Шаповаловій Катерині (викл. Вороненко О.І.), Разумовській Катерині (викл. Смоктій О.К.), Білик Катерині (викл. Титова С.В.).

З ініціативи викладачів відділу були закладені традиції міських конкурсів «Юний віртуоз» та «Разом веселіше». Стали традиційними музичні вітальні, сольні концерти викладацьких фортепіанних ансамблів, фестиваль української музики, який проходить на фортепіанному відділі щорічно і присвячується видатним митцям української культури.
Наші таланти

Гордістю фортепіанного відділення сьогодні є учні Вороненко Олександр (викл. Кольцова Г.В.), Тютюннік Михаїл ( викл. Маковська Г.С.), Любченко Ліза - представники відділу на багатьох Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах

На відділі в классах ансамблів активно використовують сучасні музични інструменти - синтезатор та цифрове фортепіано. Прикрасою шкільних концертів є інструментальні ансамблі «Фарби» та «Веселые ребята» (викл.Баєв Я.Є., Кумейко О.О., Кольцова Г.В.)

Учні фортепіанного відділу є учасники хорових колективів школи: «Октавія», «Веселі нотки», «Фантазія»

Викладачі відділу продовжують свою творчу діяльність і виступають у складі колективів:камерного хору «Елегія», інструментального ансамблю «Smile», фортепіанних дуетів: Кольцова Г.В. – Кумейко О.О. та «Рандеву» (Коломойцева Н.С. – Титова С.В.)

Розвивати у учнів творчу ініциативу допомагає участь у позашкільних концертних заходах. У 2019 році викладачі відділу Кольцова Г.В., Кумейко О.О., Баєв Я.Є. здійснили постанову мюзіклу «Брись» за участю усіх учнів класів, який мав чималий успіх не тільки у учнів школи мистецтв , але і шкіл міста та у вихованців Свято-Миколаївського храму.

Ми у соціальних мережах